::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


th66
آفلاین
ارسال‌ها: 84
عضویت: 16 /12 /1392
تشکر کرده: 71
تشکر شده: 91
در مورد شهدا...
RE : 1
«این وصیت‌نامه‌هایی که این عزیزان می‌نویسند مطالعه کنید، پنجاه سال عبادت کرده‌اید
و خدا قبول کند. ... این وصیت‌نامه‌ها را بگیرید و مطالعه کنید و تفکر کنید.»
امام خمینی(ره)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برادران و خواهرانم با درس خواندن راه مرا ادامه بدهید

شهید ابوالفضل دهشيري نوجوانی است که در سال 1367 در صف فداییان روح الله قرار گرفت.
متن وصیت نامه او از این قرار است:

بسم الله الرحمن الرحيم
«‌ان الله اشتري من المومنين انفسهم واموالهم بان لهم الجنة يقاتلون في سبيل الله فيقتلون وعدا عليه حقا في التورية و الا نجيل و القرآن و من ا في بعهده من الله فستبشروا ببيعكم والذي بايعتم و ذالك هو الفوز العظيم.
خدا جان و مال اهل ايمان را به بهاي بهشت خريداري كرده آنها در راه خدا جهاد مي كنند كه دشمن دين را به قتل برسانند و يا خود كشته شوند اين وعده قطعي است بر خدا و عهدي است كه در تورات و انجيل و قرآن ياد فرموده و ازخدا با وفاتر به عهدكيست ؟ اي اهل ايمان شما خود در اين معامله بشارت دهيدكه اين معاهده با خدا به حقيقت سعادت و پيروزي بزرگي است ».

با درود و سلام فراوان بر منجي عالم بشريت و نايب بر حقش امام امت و با درود و سلام برشهداي گلگون كفن انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي وصيتنامه خود را آغاز مي كنم . از شما ملت شهيدپرور عاجزانه تقاضا دارم به فرامين امام امت پاسخ مثبت دهيد و هميشه يار و ياور امام باشيد و دست از اتحاد و وحدت كه رمز پيروزي مي باشد بر نداريد و در همه حال رضاي خدا را در نظر بگيريد و كارهاي خود را خالصانه و فقط براي رضاي او انجام دهيد .
وشما اي پدر و مادر عزيزم از شما مي خواهم كه بردبار و صبور باشيد و در سوگ من عزاداري نكنيد بلكه رفتن من را مثل امانتي بدانيد كه بايد روزي پس داده شود و مادر از تو مي خواهم كه زينب گونه باشي و دشمنان اسلام بدانند كه با چه ملتي روبرو هستند ملتي كه شهيد پرور است و از شهادت باكي ندارد وهمان گونه كه در دامادي من شادي وخوشحالي مي كنيد شهادت من را هم همان دامادي بدانيد كه حجله ام قبرم و لباس داماديم كفنم و عروسم شهادت است و در جشن عروسي به مردم خوش آمد بگوييد وآنها را با كام شيرين از حجله ام برگردانيد .

و شما اي برادران و خواهرانم مي خواهم حجاب خود را حفظ نماييد و با درس خواندن مشت محكمي بر دهان آمريكا و نوكرانش بزنيد و نماز خود را در سر وقت بخوانيد و روزه هاي خود را بگيريد . راه من را ادامه دهيد و نگذاريد كه اسلحه ام و تفنگم بر زمين بماند و هرگز در سوگ من گريه و زاري نكنيد . از تمام دوستان و آشنايانم مي خواهم كه اسلحه بر زمين افتاده من را برگيرند و بر عليه دشمنان اسلام بستيزند و پاسدار حقيقي خون شهيدان راه حق و حقيقت باشند.در ضمن تمام وسايل شخصي من را در راه خدا مصرف نماييد شايد اينها كار ساز باشند ما كه براي اين انقلاب كاري نكرديم شايد اينها كمكي باشد .
والسلام
ساعت 10 شب چهارشنبه مورخ7/ 2/ 1367

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است
السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه...
دوشنبه 16 شهریور 1394 - 14:39
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
1 کاربر از th66 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند : admin ,تازه سازي پاسخ ها
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما |